![]()
lucas munichstraat 76/82
9000 gent(belgium)
zelfportret
-->autobiografisch
crox 16, 'zelfportret', is het laatste project op Beverhouplein 7. In TEMPO EXPO staat het bovenin: Van 17.4 tot 13.5: 'Zelfportret' Guido De Bruyn, Hans van Heirseele, Frank Van den Eeckhout. Croxhapox, Beverhoutplein 7, een telefoonnummer en de tijdstippen, wo-zo van 15 tot 19u. Op zelfde pagina is een promotie voor de nieuwe Alfa 33 16V.
Krek in die periode scheurt van een kwartbladzijde met een opniestuk uit De Morgen: KUNST EN DE VRIJE MARKTECONOMIE. De auteur is Daniël Robberechts.
Het is de laatste, publieke verschijning van Daniël -->Robberechts.
crox 22 (1994), het eerste project in het souterrain van Aannemersstraat 54: zelfportretten van Herr Seele. Dat ene project waarbij het ook echt om zelfportretten gaat.
Open Deuren (1996): een werk met bloed van Philippe Vandenberg. Het werk komt in de loggia te hangen, vlakbij de tuin.
crox-card Nr 6 (1998), Thomas Huyghe, olieverf op doek. Een zelfportret. Het werk figureert niet in het solo project eind 1998. Later is er ook nog een foto van Jan Willem Verherbrugge en in dezelfde periode 'Borders. What prevents you today?' van CarianaCarianne.
Sindsdien nam het kennelijk niet zo'n vaart met dit thema. Tenzij je er van hoort uit te gaan dat elk werk een zelfportret is, zoals iemand zei.
